Autentiškas pažinimas ir pažintinės kelionės į Gruziją

Atraskite įsimintinas ir prasmingas pažintines keliones po Sakartvelą su Caucasus Tour.

Pažintinės kelionės į Gruziją (Sakartvelą) metu aplankysite svarbiausias ne tik Sakartvelo, bet ir pasaulinio lygio vietas, susipažinsite su šalies kultūra, pamatysite nuostabius gamtos peizažus, kurie neabejotinai paliks didelį įspūdį! Pažintinė kelionė į Gruziją ir kitas Kaukazo šalis – tai puiki proga nukeliauti ten, kur jūsų dvasia ir sąmonė prisipildys nepakartojamos gyvenimiškos patirties per trumpą laiką.

Dalis mūsų komandos gyvena Gruzijoje, todėl turime galimybę pristatyti šią šalį iš platesnės ir gilesnės perspektyvos, supažindinti jus su tikrąja Gruzija. Parodysime kartvelų gyvenimo realijas ir subtilybes, pavaišinsime pačiais tradiciškiausiais kalnuose išaugintų produktų patiekalais ir retųjų Kaukazo regiono vynuogių rūšių organiniu vynu – tuo, ką gruzinai turi brangiausio ir vertingiausio, ir jūs suprasite kodėl!

12 d. pažintinė kelionė su vynuogių derliaus šventė „Rtveli“

5

Viešbučiai

1

Maitinimas

30

Užsiėmimai

Nuo

480 €

7 d. kelionė su vaikais be streso – pažintinė kelionė ir SPA poilsis !

3

Viešbučiai

3

Maitinimas

8

Užsiėmimai

Nuo

317 €

7 d. nuotykių kelionė į kalnų, skanaus maisto ir vyno šalį!

6

Viešbučiai

1

Maitinimas

21

Užsiėmimai

Nuo

387 €

7 dienų pažintinė kelionė – įspūdingas Dashbashi kanjonas

8

Viešbučiai

1

Maitinimas

13

Užsiėmimai

Nuo

287 €

Nuostabusis Sakartvelas – turininga 5 dienų pažintinė kelionė

4

Viešbučiai

3

Maitinimas

10

Užsiėmimai

Nuo

307 €

Pažintinė 7 dienų kelionė į Gruziją ir Armėniją

6

Viešbučiai

1

Maitinimas

27

Užsiėmimai

Nuo

580 €

Pažintinė kelionė į Gruziją – magiška patirtis

Nuo kvapą gniaužiančių Kaukazo kalnų viršūnių iki vaizdingų Kachetijos vynuogynų – Gruzijoje gausu įvairių lankytinų vietų, kurios žavi keliautojus. Nesvarbu, norite pasimėgauti įspūdingais kraštovaizdžiais ar palepinti gomurį  gruziniškos virtuvės skoniais ir aromatais, – mes esame tam, kad išpildytume jūsų lūkesčius ir norus.
Organizuojame įvairios trukmės ir pobūdžio pažintines keliones į Gruziją: privačias, grupines, savaitines ir vienos dienos keliones, šeimos keliones su vaikais, kolektyvo formavimo ir tobulinimo keliones. Susisiekite – išklausysime jūsų pageidavimus ir padėsime suplanuoti kelionę, kurią norėsis prisiminti dar ilgai.

D.U.K. apie pažintines keliones į Gruziją

Pirmasis objektas, kurį tiesiog privaloma pamatyti nuvykus į Gruziją, yra Šv. Trejybės bažnyčia Gergeti. Vaizdingame Kazbegi regione esanti bažnyčia stovi ant kalvos viršūnės, maždaug 2170 m aukštyje. Nuo jos atsiveria įkvepiantys vaizdai į aplinkinius didingus kalnus, tarp kurių ir Kazbeko kalnas. XIV a. pastatyta Trejybės bažnyčia Gergeti yra Gruzijos religinio ir architektūrinio paveldo simbolis. Jos savitas dizainas, kuriam būdingos akmeninės sienos ir kūgio formos kupolas, liudija tradicinį gruzinų architektūros stilių.

Gruzijoje esantys UNESCO pasaulio paveldo objektai apima įvairius kultūros, architektūros ir gamtos stebuklus. XI a. pastatyta Bagrati katedra – turtingo Gruzijos paveldo simbolis, pasižymintis sudėtingais akmens raižiniais ir unikaliu dizainu. Gelati vienuolynas, įkurtas XII a., garsėja freskomis ir mozaikomis. Kolchidės nacionaliniame parke galima pamatyti įvairias ekosistemas – nuo pelkių iki kalnų grandinių. Senojoje šalies sostinėje Mcchetoje yra Sveticchoveli katedra, Džvari ir Samtavro vienuolynai. Šios vietos atspindi Mcchetos istorinę ir religinę svarbą, o Svetitskhoveli katedroje saugomas šventasis Kristaus apsiaustas.

Dar vienas Caucasus Tour kelionių objektas – Dashbashi kanjonas. Jame yra 240 metrų ilgio pėsčiųjų tiltas, kurio centre – deimanto formos stiklo konstrukcija su restoranu, pretenduojančiu į pasaulio Gineso rekordą. Nuo šio tilto atsiveria neįtikėtino grožio vaizdai: nuostabūs uolų dariniai, didingi kriokliai ir krištolo skaidrumo upeliai. Tai tobula vieta gamtos mylėtojams ir nuotykių ieškotojams, mėgstantiems tyrinėti dar neatrastas vietas.

Rtveli – tai tradicinė gruzinų derliaus šventė, švenčiama rudenį, kai skinamos vynuogės vyno gamybai. Su Caucasus Tour galite tapti šios šventės proceso dalimis – spausti vynuoges kojomis, susipažinti su kartveliško vyno gaminimo ilgametėmis tradicijomis!

Citrusinių vaisių derliaus festivalis ant Juodosios jūros kranto, lydimas dainų ir šokių, vyno degustacijų, – ypač populiarus ir mėgstamas tarp jaunimo. Gruziniški tradiciniai šokiai ir dainos – pastarosios įtrauktos į UNESCO sąrašą kaip nematerialus pasaulio paveldas.

Kukushka – tai specialus mini traukinys, kurio trasa driekiasi tarp Boržomi ir Bakuriani miestų. Kelionės metu galėsite pasigrožėti seniausiu Sakartvelo mišku, didžiuliais tiltais ir vaizdingais kraštovaizdžiais. Pasivažinėjimas traukiniu Kukushka ypač populiarus žiemą, kai miškas apsnigtas ir atrodo tarsi iš pasakos.

Dar vienas UNESCO pasaulio paveldo objektas – Svanetija. Šis kalnuotas regionas šiaurės vakarų Gruzijoje garsėja įstabiais kraštovaizdžių peizažais ir senoviniais gynybiniais bokštais. Tai žygeivių ir gamtos entuziastų rojus su daugybe takų, vedančių į didingas viršūnes, ledyninius ežerus ir tradicinius Svanetijos kaimus.

Ir tai tik keletas idėjų, ką galite pamatyti ir nuveikti Gruzijoje. Kiekvieną kelionę planuojame taip, kad padėtumėme jums atrasti Gruzijos gamtos grožį, kultūros paveldą ir nuotykių gamtoje galimybes. Nuoširdžiai tikime, kad šioje įvairialypėje ir žavioje šalyje kiekvienas ras ką nors sau.

Geriausias laikas vykti į pažintinę kelionę Sakartvele priklauso nuo jūsų pageidavimų ir vietų, kurias norite aplankyti. Toliau pateikiame keletą įžvalgų, kurios galbūt padės išsirinkti tinkamiausią kelionės laiką:

  • Pavasaris (kovo-gegužės mėn.). Pavasaris Gruzijoje – metas, pasižymintis švelnia temperatūra ir žydinčiais kraštovaizdžiais. Tai idealus metas paragauti ką tik prinokusių persikų, abrikosų, saldžiųjų figų ir kvapniųjų braškių. Šis sezonas itin tinkamas tyrinėti tokius miestus kaip Tbilisi, Batumi, Kutaisi, Boržomi, Telavi, Signagi, lankyti istorines vietas ir mėgautis lauko pramogomis, pavyzdžiui, žygiais pėsčiomis ir vyno degustacijomis.
  • Vasara (birželio-rugpjūčio mėn.). Vasaros Sakartvele gali būti karštos, ypač žemumose. Tačiau šaltas arbūzo gabalėlis su lengvu baltojo vyno gurkšniu atgaivins akimirksniu. Tikrą atgaivą pajusite pakilę į kalnuotas Kazbegi, Svaneti ir Bakuriani vietoves. Ten vyrauja vėsesnė temperatūra ir atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Vasara taip pat puikiai tinka žygiams pėsčiomis ir mėgavimuisi nuostabiu Sakartvelo gamtos grožiu.
  • Ruduo (rugsėjo-lapkričio mėn.). Ruduo – metas, kuomet temperatūra pradeda atvėsti, o kraštovaizdis nusidažo ryškiomis rudens spalvomis. Šis sezonas ypač tinka tyrinėti vyno regionus, pavyzdžiui, Kachetijos, stebėti vynuogių, granatų, riešutmedžių, melionų, arbūzų ar mandarinų derliaus nuėmimo šventes ir leistis į vaizdingus pasivažinėjimus po apylinkes.
  • Žiema (gruodžio-vasario mėn.). Žiema Sakartvele priklauso nuo regiono. Kalnuotose vietovėse gausiai sninga, todėl žiemos sporto entuziastai gali mėgautis slidinėjimu ir snieglenčių sportu. Tokiuose miestuose kaip Tbilisis ir Batumis šventiniu laikotarpiu vyrauja šventinė atmosfera, akį traukia gražios dekoracijos ir vyksta įvairūs renginiai.

Jeigu jau esate nusprendę, kada norėtumėte aplankyti Gruziją, mielai parekomenduosime, ką geriausio tuo metu galėtumėte nuveikti ir pamatyti.

Esame tiesioginis kelionių organizatorius Sakartvele. Ten gyvena dalis mūsų komandos, todėl siūlome unikalias ekskursijas už itin gerą kainą. Be to, žinome vietas, neatrastas kitų turistų, ir suteikiame galimybę pajausti tikrąją Sakartvelo dvasią.

Mūsų tikslas – teikti aukščiausios kokybės paslaugas keliaujantiems Sakartvele. Siekiame užtikrinti nepriekaištingą aptarnavimą visos kelionės metu. Kruopščiai įsigiliname į keliautojų poreikius bei lūkesčius ir kartu randame geriausią atostogų planą.

Patikėkite savo kelionę Kaukazo kelionių ekspertams

Mūsų komanda teikia aukščiausio lygio kelionių organizavimo ir kitas turistines paslaugas Gruzijoje ir kitose Kaukazo regiono šalyse. 

Palikite savo atsiliepimą čia!

Pasidalinkite savo kelionių patirtimi su kitais.
Pasidalinkite savo nuotrauka