Poilsinės kelionės į Gruziją

 

Poilsinės kelionės į Gruziją taps tikra atgaiva sielai! Juodosios jūros kurortai, magnetinio smėlio paplūdimiai, poilsis SPA Kaukazo kalnuose ir natūralūs ežerai taps tikra ramybės ir poilsio oaze Jūsų atostogų metu. Dėl savo ypatingos gamtos, Sakartvelas yra puiki vieta tiek aktyviam, tiek pasyviam poilsiui.

Kodėl verta rinktis poilsines keliones į Gruziją pas mus?

Savo klientams siūlome tik geriausiai įvertintus 4 ir 5 žvaigždučių viešbučius įvairiuose Sakartvelo miestuose. Mūsų atstovai gyvena ir Lietuvoje, ir Gruzijoje, tad prieš siūlydami bet kokius viešbučius, gyvai juos apžiūrime ir įvertiname aptarnavimo ir komforto lygį. Mūsų poilsinės kelionės į Gruziją organizuojamos tik geriausiuose Sakartelo viešbučiuose, su aukščiausios klasės aptarnavimu ir nepriekaištinga patirtimi.

Gruzija, tai:

  • Populiarėjanti, tačiau vis dar mažiau turistinė lokacija;
  • Geras oras nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens;
  • Šalis maža, tad patogi keliauti per ją;
  • Šiltas Juodosios jūros vanduo tikrai papildys poilsį Gruzijoje maloniais įspūdžiais;
  • Kaukazo kalnai pasiekiami ranka – vos per kelias valandas galite nusigauti iki gražiausių Azijos kalnų, leistis į žygį ar pažintinę kelionę;
  • Itin skanus maistas – savo klientams poilsinių kelionių metu siūlome mėgautis gruziniškos virtuvės malonumais, natūraliu vynu ir degustacijomis.

Išsirinkite jau dabar! Poilsines keliones į Gruziją rinktis verta!

Neradote tinkamo pasiūlymo?

Pateikite užklausą! 

3 + 8 =

Turite klausimų?