APIE MUS IR MŪSŲ KOMANDĄ

Nesvarbu, ieškote nuotykių, kultūros pažinimo ar tiesiog kūną, mintis ir sielą atgaivinančio poilsio – Kaukazo regionas turi ką pasiūlyti kiekvienam keliautojui. Papasakokite mums apie savo norus ir mėgaukitės nepamirštama kelione. Esame tiesioginis organizatorius Sakartvele, kur būtent ir gyvena dalis mūsų komandos. Todėl siūlome unikalias ekskursijas ir geriausius viešbučius itin patrauklia kaina. Atveriame vietas, nežinomas kitiems turistams ir organizatoriams, taip suteikdami galimybę pajausti tikrąją Sakartvelo dvasią.

Apie mus

Caucasus Tour siekia teikti geriausios kokybės paslaugas keliaujantiems tiek individualiai, tiek grupėse. Mūsų komanda labai sunkiai ir kruopščiai dirbo, kad atrinktų tinkamą aukštos kvalifikacijos profesionalų komandą, kuri užtikrintų nepriekaištingą Jūsų aptarnavimą visos kelionės Sakartvele metu.

Patikėkite savo kelionę į Gruziją ir Kaukazo regioną Caucasus Tour! Garantuojame – šio regiono magija paliks nepamirštamą pėdsaką jūsų gyvenime.

MŪSŲ KOMANDA

Caucasus Tour – tai kelionių organizatoriai ir vieninga komanda, kuri pristato savo šalį ir regioną pačiu įdomiausiu, vaizdingiausiu ir nuoširdžiausiu būdu. Gilus tradicijų suvokimas, ilgametė patirtis turizme ir tūkstančiai patenkintų ir grįžtančių keliautojų liudija apie mūsų profesionalumą. Mūsų bendras tikslas – nepalikti nei vieno abejingo keliautojo, nusprendusio atkeliauti į Kaukazą ir Gruziją, ir paskatinti jo meilę šiam regionui!

Kodėl verta rinktis Caucasus Tour?

Vis dar svarstote, kam patikėti savo kelionę į Kaukazo šalis? Štai kelios priežastys, kodėl verta rinktis būtent Caucasus Tour:

Pasieksite Sakartvelą tiesiogiai, keliausite lengvai ir be didelių investicijų

Pasirūpinsime visais planavimo rūpesčiais už jus, be to, pasirūpinsime jūsų saugumu – tiek moraliniu, tiek finansiniu požiūriu. Pasirūpinsime, kad jūsų kelionė suteiktų kuo geresnius įspūdžius ir jokio streso!

Patirsite tikrąjį kultūros pažinimą

Pasinerkite į tikrąjį – aistringą ir dvasingą gruzinų gyvenimo ritmą su talentingais bei muzikaliais Caucasus Tour kelionės palydovais! Kelionės metu užtikrinsime artimą gruzinų kultūros ir svetingumo pažinimą.

Išskirtiniai ir inovatyvūs pasiūlymai

Tapkite pagrindiniu savo kelionės į Gruziją herojumi! Siūlome įamžinti jūsų kelionės akimirkas dronu ir sukurti asmeninį filmuką. Taip pat, suteikiame galimybę pažinti Kaukazo regione gyvenančius lietuvius ir dalyvauti tiek autentiškuose, tiek šiuolaikinėse veiklose.

Mūsų partneriai

Sukaupę ilgametę patirtį kelionių organizavime dirbome su dideliu kiekių partnerių ir atrinkome tik pačius geriausius. Dirbame su aukščiausiai vertinamais Gruzijos ir Kaukazo regiono viešbučiais, sveikatingumo kurortais, SPA centrais ir sanatorijomis. Mūsų paslaugas teikia tik patikimi partneriai – nuo pasitikimo oro uoste iki atsisveikinimo skrydžiui namo – jumis pasirūpins savo veiklos ekspertai.   Mūsų partneriai dovanoja 10 proc. nuolaidą užsisakant turistinias paslaugas su CAUCASUS TOUR nuolaidos kodu.

Įsimintiniausi įspūdžiai

Dalinamės su jumis Caucasus Tour kelionių akimirkomis ir vaizdais, kuriems abejingas neliko nei vienas keliautojas!

Patikėkite savo kelionę Kaukazo kelionių ekspertams

Mūsų komanda teikia aukščiausio lygio kelionių organizavimo ir kitas turistines paslaugas Gruzijoje ir kitose Kaukazo regiono šalyse. 

Naujiena! CAUCASUS TOUR pristato išskirtinį šio sezono pasiūlymą!

Straigtasparnio turas – pasiek nuostabiausias Sakartvelo vietas ekstremaliai greitai jau dabar
Visą informaciją apie pasiūlymą, kainodarą ir taikomas nuolaidas gausite nurodę savo el.pašto adresą.

Palikite savo atsiliepimą čia!

Pasidalinkite savo kelionių patirtimi su kitais.
Pasidalinkite savo nuotrauka