Dažniausiai užduodami klausimai

Į Gruziją verta keliauti vien dėl Didžiojo Kaukazo kalnų, bet šalyje be įspūdingų kalnų yra begalė vietų ir objektų, iš kurių 4 yra įtraukti į UNESCO pasaulinį paveldą – apie juos daugiau galite paskaityti mūsų tinklaraštyje. Populiariausi miestai aplankymui Savartvele yra:
Tbilisi, Kutaisi, Batumi, Kazbegi, Gudauri, Signaghi, Bodbe, Borjomi, Telavi, Bakuriani, Vardzia, Gelati, Martvili, Mestia ir kiti.

Be to, Gruzijoje yra 11 regionų, kurių kiekvienas unikalus savo kraštovaizdžiu, istorija, dialektu, maistu ir kultūra. Vyno mylėtojams privaloma aplankyti Kachetiją, laukinės gamtos entuziastams – Svanetiją, slidinėjimo mylėtojai laukiami Mccheta-Mtianeti regione, geriausiuose slidinėjimo kurtuose. Kiekviename regione apstu istorinių objektų ir turtingą kultūrą liudijančių paminklų, kuriuos verta pamatyti bent kartą gyvenime.

Kaukazo regione esančių šalių kraštovaizdis ir klimatas itin įvairūs, Gruzijoje yra net 12 skirtingų klimato zonų, kiekviena jų su savo ypatybėmis, tad į Gruziją galima keliauti ištisus metus. Geriausias laikas kelionei į Kaukazo regioną priklauso nuo jūsų norų ir planų:

Pavasaris (kovo-gegužės mėn.). Pavasarį temperatūra Gruzijoje yra švelni. Tai tobulas laikas kalnų žygiams, miestų tyrinėjimui ir gamtos perlų atradimui. Turėkite omeny, kad ankstyvą kovo mėnesį aukštesnėse vietovėse vis dar gali būti gana vėsu.

Vasara (birželio-rugpjūčio mėn.). Vasara yra pats turistinio sezono Gruzijoje įkarštis, kuomet oro temperatūra dažnai siekia virš 25-30 laipsnių. Tai tobulas metas šilumos ir kalnų mylėtojams, mėgautis Kaukazo kalnų didybe ir jų raminančia atmosfera, tyru kalnų oru, ar poilsiauti Juodosios jūros pakrantėje, kai jūros vandens temperatūra yra labai maloni. 

Ruduo (rugsėjo-lapkričio mėn.). Ruduo – dar vienas fantastiškas metas aplankyti Gruziją, nes kraštovaizdis nusidažo ryškiais raudonais ir auksiniais atspalviais. Malonus oras ir pakankamai aukšta temperatūra laikosi iki lapkričio pradžios, kartais netgi vidurio. Tai puikus metas pasimėgauti neįtikėtina gausa įvairių vaisių ir uogų, sudalyvauti vynuogių ir mandarinų derliaus festivaliuose, lankyti kultūros paveldą be didelių karščių.

Žiema (nuo gruodžio iki vasario mėn.). Žiema Gruzijoje gali būti ganėtinai šalta, ypač kalnuotose vietovėse, tačiau žiemos sporto mėgėjams žiema, o ypač sausio-vasario mėnesiai, tai tobulas laikas slidinėjimui. Ieškantiems ramaus pabėgimo ir atsipalaidavimo gali mėgautis ypatingu poilsiu SPA Kaukazo kalnuose ir atgauti jėgas bei pagerinti savijautą. 

Visais metų laikais kiekvienas atras sau tinkamas pramogas Gruzijoje ir Kaukazo regione, tad čia keliauti galima bet kuriuo metų laiku!

Viskas priklauso nuo asmeninio požiūrio! Caucasus Tour sako – galima, ir net labai turiningai.. Sukūrėme specialias kelionių programas keliaujantiems su vaikais. Tokių kelionių metų visais rūpesčiais pasirūpiname mes, o tėvai ir vaikai leidžia laiką mėgaujantis įdomia veikla, stiprindami šeimos ryšį.

Kruopščiai atrinkti Caucasus Tour gidai – tai ne tik šalies istorijos ir kultūros žinovai, bet ir nuostabūs kelionių kompanionai, draugai ir muzikiniu talentu apdovanoti specialistai. Kiek laiko jie praleis su jumis priklauso nuo programos ir kelionės plano. Jeigu tai pažintinė programa – gidas ar vairuotojas jūs lydės visos kelionės metu, jeigu tai poilsinė kelionė – jūs lydės kelionėje iš oro uosto, į oro uostą ir tuo atveju, jei užsakėte ekskursijas – jų metu.

Apgyvendinimo tipas priklauso nuo kelionės programos. Pažintinėse programose apgyvendinimas dažnu atveju kinta, poilsinėse ar slidinėjimo kelionėse dažniausiai apgyvendinama viename aukščiausio lygio viešbutyje. 

Caucasus Tour apgyvendinimas atrenkamas pagal daugelį kriterijų: lokacijos svarbumą, įkūrimo datą, maitinimo kokybę ir kainą, čiužinių kokybę ir storį, patalynės medžiagos kokybę. Įsigydami mūsų programas, gaunate galimybę gyventi tik geriausiai lankytojų įvertintuose viešbučiuose, SPA kurortuose ir svečių namuose.

Visi Gruzijos kultūros paveldo objektai yra gražūs ir verti dėmesio. Ko gero, svarbiausi yra objektai, įtraukti į pasaulinį UNESCO paveldo sąrašą, apie juos daugiau paskaitykite mūsų tinklaraštyje. Gruzijos regionai yra skirtingi, kiekviename iš jų daug kultūrinio paveldo ir istorijos objektų. 

Ypatinga  atmosfera yra kalno viršūnėje, Gergeti, kur yra Šv. Trejybės cerkvė. Kalnų apsuptyje stūksantis architektūrinis stebuklas slepia šimtmečius unikalios istorijos, o kalnų aura nuramina emociškai ir dvasiškai. 

Daugelis lankytinų istorinių objektų yra Kachetijos, Imeretijos, Shida Kartli ir Svanetijos  regionuose, tačiau visų jų nepavyks išvardinti net per kelias valandas! Atvykite, ir pamatykite patys.

Caucasus Tour siūlome programas tiek su įskaičiuotu skrydžiu, tiek be jo. Kelionės tipą galite pasirinkti savo nuožiūra. Nors programa su įskaičiuotu skrydžiu kaina skiriasi nuo tos, kur skrydis neįskaičiuotas, išvengiate bilieto pirkimo, bagažo pirkimo ir registravimosi į skrydį rūpesčių.

Caucasus Tour programos yra autorinės, sudarytos, suplanuotos ir optimizuotos kelionių ekspertų, kelionių gurmanų ir vietinių Gruzijos šalies žinovų. Detalios kelionių programos nėra skelbiamos viešai, jos prieinamos tik mūsų kelionių agentūros klientams ir jas galite įsigyti pasirinkus ekonominį, optimalų ar viskas įskaičiuota kelionės planą. 

Kiekvienoje programoje pateikiame aprašymą pristatydami, kas joje laukia, tačiau tikslus kelionės planas ir lankomos vietos nėra prieinamos viešai, siekiant apsaugoti autorines programas – intelektinę nuosavybę, ties kuria dirbo ne vienas žmogus, ir kuri kilo iš daugelio metų patirties.

Vis dar turite klausimų?

Nerandate atsakymo, kurio ieškote? Prašome pasikalbėti su mūsų komanda.

Patikėkite savo kelionę Kaukazo kelionių ekspertams

Mūsų komanda teikia aukščiausio lygio kelionių organizavimo ir kitas turistines paslaugas Gruzijoje ir kitose Kaukazo regiono šalyse. 

Palikite savo atsiliepimą čia!

Pasidalinkite savo kelionių patirtimi su kitais.
Pasidalinkite savo nuotrauka