Ekstremalus poilsis ir slidinėjimas Gruzijoje

Ekstremalūs pasivažinėjimai džipu bekele kalnuose, aukštumos, nuo kurių linksta keliai, adrenalino kupini skrydžiai virš kalnų ir bedugnių, jojimas atšiauriais kartveliškais kalnais ar off piste slidinėjimas Gruzijoje nežymėtomis teritorijomis. Mes puikiai suprantame, ką reiškia tikras adrenalino jausmas, nuo kurio padažnėja širdies ritmas, gniaužia kvapą, noras išbandyti pralenkia baimę, o išdrįsus – norisi dar ir dar. Tokia yra Gruzija ir Kaukazas – nuo veiklų, kurias galima išbandyti čia, kur, rodos, žemė slysta iš po kojų, pakylėtas liekas kiekvienas adrenalino ir ekstremalių veiklų mylėtojas.

Pajauskite adrenalino antplūdį važiuodami siauromis kalnų perėjomis, kirsdami sraunias upes ir įveikdami amą atimančias aukštumas. Ar vaizdai to verti? Tikrai taip! Snieguotos kalnų viršūnės, sraunios kalnų upės, aukščiausi kanjonai, gilūs slėniai ir nepaliesta laukinė gamta, kurią pamatyti tenka nedaugeliui. Išsirinkite jūsų ekstremaliems norams labiausiai tinkantį pasiūlymą ir pirmyn gaudyti unikalių patirčių, kurios atmintyje įstrigs ilgam. Nes kaip galima tai pamiršti?

7 d. slidinėjimo kelionė į Bakuriani Ski Resort, 4* viešbutyje

1

Viešbučiai

0

Maitinimas

1

Užsiėmimai

Nuo

187 €

Ekstremali 5 dienų grupinė kelionė su visureigiu!

5

Viešbučiai

2

Maitinimas

15

Užsiėmimai

Nuo

417 €

Ekstremalūs nuotykiai Gruzijoje Tusheti keliu

7

Viešbučiai

2

Maitinimas

15

Užsiėmimai

Nuo

438 €

Freeride slidinėjimas Gruzijoje – Mestia Ski Resort, Svanetija

1

Viešbučiai

0

Maitinimas

1

Užsiėmimai

Nuo

257 €

Slidinėjimas Gudauri Ski Resort 4* Quadrum & Yoga Resort

1

Viešbučiai

0

Maitinimas

1

Užsiėmimai

Nuo

287 €

Slidinėjimo kelionė Gudauri – 4* viešbutis su 2k. maitinimu

1

Viešbučiai

0

Maitinimas

1

Užsiėmimai

Nuo

267 €

D.U.K. apie ekstremalias keliones į Kaukazo regioną ir Sakartvelą

Caucasus Tour siūlome rinktis iš kelių slidinėjimo kurortų Gruzijoje – Gudauri, Bakuriani, Tetnuldi-Mestia, Bakhmaro. Tai mūsų keliautojų ir mūsų pačių mylimiausi slidinėjimo kurortai.

Gudauri – didžiausias slidinėjimo kurortas Gruzijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau slidininkų iš viso pasaulio. Tetnuldi savo dydžiu nenusileidžia žymiajam Gudauri slidinėjimo kurortui, tačiau dėl savo sudėtingos lokacijos jame daugiau erdvės, ekstremalumo ir mažiau žmonių!

Slidinėjimas Gruzijoje, Tetnuldi kurorte, tai laisvas slidinėjimas už trasų ribų, nežymėtomis teritorijomis – patiems drąsiausiems.

Bakuriani, nors ne didžiausias, tačiau turi pasirinkimo įvairovę visiems – nuo mažiausio slidinėtojo iki patyrusio kalnų ir sniego entuziasto.
Bakhmaro – kitas sunkiai pasiekiamas slidinėjimo kurortas Gruzijoje, įsikūręs netoli Juodosios jūros, dėl savo geografinės padėties žiemą sulaukia itin daug puraus ir minkšto sniego. Kurortas puikiai tinka freeride, ar kitaip, off piste slidinėjimui, o slidininkų kiekis šiame slidinėjimo kurorte itin mažas!

Slidinėti kviečiame visus norinčius – tiek pradedančius, tiek slidinėjimo ekspertus. Mes siūlome profesionalius kalnų instruktorius – norintiems pramokti slidinėjimo, ar patobulinti savo įgūdžius. Gruzijos slidinėjimo kurortai turi gausią pasirinkimo įvairovę – turėsite laisvę rinktis šlaitų statumą ir maršruto sudėtingumą, ilgį.

Ar vežti su savimi slidinėjimo įrangą – pasirinkite savo nuožiūra. Turėkite omeny, kad įrangos skraidinimas kainuoja papildomai. Visi slidinėjimo kurortai Gruzijoje turi įrangos nuomos punktus, tad tai nėra būtina.

Į kitas ekstremalias keliones jokia papildoma įranga nėra reikalinga. Esant poreikiu, ji bus suteikta kelionės metu.

Kelionės draudimą kiekvienas pasirenka individualiai  ir jis nėra įskaičiuotas į kainą, tačiau privalomas leidžiantis į ekstremalias ir kitas kelionių programas.

Kalnų pasivažinėjimai džipais yra vykdomi tik ilgametę patirtį turinčių vairuotojų, kurie užtikrins jūsų saugumą visos kelionės metu. Kadangi kelionė yra ekstremali, atsitikimų rizika išauga, tačiau rūpinamės mūsų keliautojų saugumu ir užtikriname jį  visos kelionės metu. Pasirinkus slidinėjimo kelionę, žinoma, nelaimingų atsitikimų rizika išauga dėl jūsų pačių elgesio ir patirties.

Patikėkite savo kelionę Kaukazo kelionių ekspertams

Mūsų komanda teikia aukščiausio lygio kelionių organizavimo ir kitas turistines paslaugas Gruzijoje ir kitose Kaukazo regiono šalyse. 

Palikite savo atsiliepimą čia!

Pasidalinkite savo kelionių patirtimi su kitais.
Pasidalinkite savo nuotrauka