Švęsk Sakartvele – kelionės ypatingoms progoms

Neturite idėjų, kur atšvęsti savo ypatingą progą? Mes suplanuosime jūsų šventę už jus! Padovanokite sau įspūdžių pilną kelionę į įspūdingąją Gruziją. Caucasus Tour sukurs jums magišką individualią kelionę jūsų šventės proga, užtikrins unikalią programą su šventine vakariene gruzinišku stiliumi ir, žinoma, nepaliks be dovanų. Čia rasite ypatingas keliones į Sakartvelą, kurios užtikrins neišdildomus įspūdžius ne tik jūsų ypatingos šventės metu, bet ir ilgus metus po jos. Padovanokite malonias akimirkas sau ir savo artimiesiems!

Gimtadienio šventė Sakartvele 5 dienų kelionėje + DOVANA

4

Viešbučiai

2

Maitinimas

20

Užsiėmimai

Nuo

378 €

Kalėdinė kelionė į Sakartvelą tiems, kas trokšta pasakos!

3

Viešbučiai

0

Maitinimas

16

Užsiėmimai

Nuo

328 €

Karališkos vestuvės ant Juodosios jūros kranto

1

Viešbučiai

3

Maitinimas

1

Užsiėmimai

Nuo

129 €

Naujieji metai Gruzijoje – pasitikite 2025-uosius vyno šalyje!

4

Viešbučiai

3

Maitinimas

15

Užsiėmimai

Nuo

328 €

Naujieji metai Svanetijos kalnuose

4

Viešbučiai

2

Maitinimas

8

Užsiėmimai

Nuo

347 €

Tradicinės kartveliškos vestuvės užsienyje su vietiniu Tamada

1

Viešbučiai

3

Maitinimas

1

Užsiėmimai

Nuo

278 €

D.U.K. apie ypatingų švenčių organizavimą Gruzijoje

Proga gali būti bet kokia! Gimtadienis, jubiliejus, sukaktuvės, santuokos įžadų atnaujinimas ar vestuvių ceremonija – mes, Caucasus Tour, esame pasiruošę viską suplanuoti už jus ir sukurti geriausias akimirkas ir prisiminimus!

Turime patirties organizuojant daugelį švenčių –  nuo gimtadienių 40 asmenų grupei, iki vestuvių ant Juodosios jūros kranto ir netgi kalnuose. Organizuojant atsižvelgiame į visus jūsų poreikius, detaliai aptariame jūsų lūkesčius ir siekiame juos išpildyti su kaupu.

Taip pat, galite rinktis iš mūsų siūlomų šventinių kelionių, tokių kaip Naujųjų metų sutikimas.

 

Asmenų kiekis nėra ribojamas, gali vykti ir du asmenys, ir keliasdešimt žmonių. Viskas priklauso nuo jūsų norų – ar norite privačios vestuvių ceremonijos, ar šurmulingo ir audringo gruzinišku stiliumi švenčiamo gimtadienio.

Organizacijos trukmę ir kelionės kainą lemia jūsų norai ir keliaujančių asmenų skaičius. Didesnėms grupėms rezervacijas priimame ne vėliau, nei likus 3 mėnesiams iki šventės dienos. Siekiame suteikti pačią kokybiškiausią patirtį ir sukurti pasakišką šventę, o Caucasus Tour magijai reikia šiek tiek laiko.

Patikėkite savo kelionę Kaukazo kelionių ekspertams

Mūsų komanda teikia aukščiausio lygio kelionių organizavimo ir kitas turistines paslaugas Gruzijoje ir kitose Kaukazo regiono šalyse. 

Palikite savo atsiliepimą čia!

Pasidalinkite savo kelionių patirtimi su kitais.
Pasidalinkite savo nuotrauka