Poilsis kūnui ir sielai ir sveikatingumo kelionės

Atraskite Gruzijos sveikatos ir grožio šaltinius! Poilsis su SPA procedūromis, karštosios versmės, mineraliniai mikroelementų prisotinti vandenys, visame pasaulyje žinomas Boržomi mineralinis vanduo ir sieros prisotinti šaltiniai puoselėja jūsų sveikatą, savijautą ir grožį. Trokštantiems intensyvesnio gydomojo kurso sanatorijos Gruzijoje siūlo kelių savaičių sveikatingumo programas. Kokybiškas poilsis pašalina nuovargį, atstato jėgas ir suteikia energijos dar didesniems pasiekimams!

7 d. kelionė su vaikais be streso – pažintinė kelionė ir SPA poilsis !

3

Viešbučiai

3

Maitinimas

8

Užsiėmimai

Nuo

317 €

7 dienų sanatorinis gydymas Tskaltubo kurorte, Gruzijoje

1

Viešbučiai

3

Maitinimas

35

Užsiėmimai

Nuo

247 €

7 dienų žygis į kalnus Gruzijos šiaurinėje dalyje – Svanetijoje

2

Viešbučiai

3

Maitinimas

10

Užsiėmimai

Nuo

247 €

Jogos stovykla – atsipalaiduok ir pasisemk įkvėpimo Kaukazo kalnuose!

2

Viešbučiai

3

Maitinimas

12

Užsiėmimai

Nuo

298 €

Kelionė žirgų, kalnų ir gamtos mylėtojams!

3

Viešbučiai

1

Maitinimas

10

Užsiėmimai

Nuo

217 €

Pamirškite nuovargį – Tskaltubo balneologiniame kurorte!

1

Viešbučiai

3

Maitinimas

10

Užsiėmimai

Nuo

405 €

Poilsis Kaukazo kalnuose Sairme su gydomosiomis SPA procedūromis

1

Viešbučiai

3

Maitinimas

25

Užsiėmimai

Nuo

297 €

SPA poilsis Borjomi sanatorijoje su pažintine programa

1

Viešbučiai

1

Maitinimas

15

Užsiėmimai

Nuo

198 €

Žygis ir meditacinis patyrimas Kaukazo kalnuose

3

Viešbučiai

3

Maitinimas

14

Užsiėmimai

Nuo

227 €

Poilsis SPA ar sanatorijoje atstato jėgas ir suteikia energijos jūsų organizmui, pašalina nuovargį ir leidžia pabėgti nuo rutinos, siekiant vėliau energingai sugrįžti į darbus. Atgaukite jėgas nuostabiuose Gruzijos kurortuose. Čia atpalaiduoja net pati gamta, grynas mineralų prisotintas oras ir net vanduo! Tokios kelionės metu jus susipažinsite su Gruzijos sveikatinimosi ypatumais ir tradicijomis. Toks sanatorinis gydymas paremtas senomis tradicijomis, kurios persipina su šiuolaikine medicina, o jų sinergija sukuria pasakišką gydomąjį efektą. Pasirinkę Caucasus Tour sanatorinį gydymą arba poilsį SPA Sakartvele, jūs pajusite tikrąją mineralinių vandenų gydymo galią, naudą ir visapusiškai sustiprinsite savo sveikatą!

D.U.K. apie sveikatingumo keliones ir sanatorijas Gruzijoje

Procedūros tinkamos kiekvienam žmogui, trokštančiam tiek fizinio, tiek psichologinio poilsio. Daugelis Gruzijos gydomųjų kurortų yra gamtos apsuptyje, tad jie puikai atpalaiduoja ne tik kūną, bet ir sielą. Kai kurios procedūros turi kontraindikacijų, ypač turint lėtinių ligų ar aktyvių susirgimų. Kiekvienam žmogui tinkamas procedūras parenka gydytojas, sudarydamas individualų procedūrų kursą.

Savo klientams, ieškantiems sveikatingumo kelionės į Gruziją, atrenkame tik kokybiškiausias sanatorijas Gruzijoje, teikiančias aukščiausio lygio paslaugas regione. Galite rinktis sanatorijas arba viešbučius su gydyklomis, SPA centrais. Poilsis su SPA procedūromis Gruzijoje daro teigiama įtaką bendram žmogaus energingumui ir savijautai, tad sveikatingumo kelionė yra puiki dovana sau ar artimam žmogui.

Sanatorinis gydymas dažniausiai rekomenduojamas turintiems lėtines lygas, sveikatos negalavimus ir nusiskundimus. Gruzijos sieros-vandenilio vonios,  garsieji Boržomio ir Cchaltubo kurortai, pasižymi savo unikalia istorija ir gydomosiomis tradicijomis. Nustatyta, kad siera ir kitomis mineralinėmis medžiagomis praturtintas vanduo mažina sąnarių ir raumenų skausmus, gerina kraujotaką ir skatina odos atjaunėjimą. Sanatorijose vykdomas intensyvesnis gydomųjų procedūrų kursas, kuriam naudojama tai, kas geriausia iš gamtos.
Poilsis SPA Gruzijoje procedūrų kokybės atžvilgiu nenusileidžia sanatoriniam gydymui. Mineralinių vandenų kurortuose įskūrę vieni geriausių regiono viešbučių savo lankytojams siūlo mineralinių vandenų sveikatingumo procedūras šalia įsikūrusiuose privačiuose gydyklose ir SPA centruose. Iki procedūrų vietos, esančios didingos Kaukazo gamtos fone, nueinama per kelias minutes.

Caucasus Tour atsižvelgiame į keliautojų poreikius į norus. Mūsų poilsio kūnui ir sielai pasiūlymų sąrašas apima ne tik sanatorinį gydymą, bet ir poilsį meditacijos ir jogos stovykloje kalnuose, terapinį jodinėjimą žirgais, romantiškas išvykas dviems ar prabangųjį SPA poilsį  ant jūros kranto.

Itin populiarūs kelionių paketai, apimantys tiek poilsį SPA Gruzijoje ar sanatorinį gydymą, tiek pažintines ekskursijas. Iš Caucasus Tour siūlomų kelionių išsirinks kiekvienas!

Patikėkite savo kelionę Kaukazo kelionių ekspertams

Mūsų komanda teikia aukščiausio lygio kelionių organizavimo ir kitas turistines paslaugas Gruzijoje ir kitose Kaukazo regiono šalyse. 

Palikite savo atsiliepimą čia!

Pasidalinkite savo kelionių patirtimi su kitais.
Pasidalinkite savo nuotrauka